Josef Jambor
Stromy
Id: 278301
olej/lepenka, rozměr ve výřezu 19 x 14 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
zobrazeno: 1963x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
16 500 Kč