Josef Jambor
Stromy na stráni
Id: 233101
olej/lepenka, rozměr viditelný 28 x 29,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na dekorativním rámu
zobrazeno: 2011x
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
38 500 Kč
Příhozy: 55