Josef Jambor
Vesnička pod strání
Id: 176901
olej/plátno, rozměr 20,5 x 30,5 cm, signováno vlevo dole, datováno, lehce poškozený rám
zobrazeno: 3022x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
44 000 Kč
Příhozy: 55