Josef Jambor
Zimní krajina
Id: 44902
olej/plátno, rozměr 29 x 39,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 1954, zaskleno, oděrky na rámu, obraz v původním dobrém stavu
zobrazeno: 4917x
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
60 000 Kč
Příhozy: 65