Josef Jelínek
Na procházce
Id: 497205
olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 54 x 38 cm, značeno vpravo dole, rámováno, poškozený rám
zobrazeno: 759x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
4 700 Kč