Josef Jelínek
Při sklizni
Id: 100503
olej/překližka, rozměr 33 x 40 cm, signováno vpravo dole, datováno, drobné prasklinky v malbě, starší rámování, původní stav viz foto
zobrazeno: 2421x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
7 000 Kč