Josef Jelínek
Zimní les
Id: 1616
olej/karton, rozměr ve výřezu 21 x 28 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu, původní stav
zobrazeno: 3411x
Vyvolávací cena:
1 300 Kč
6 051 Kč