Josef Jíra
A Noe se bál
Id: 443103
kolorovaná litografie/pastel/akvarel/kvaš/papír, rozměr ve výřezu 28,5 x 17,5 cm, značeno a popsáno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 1536x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
9 600 Kč