Josef Jíra
Bar La Tartine
Id: 366501
olej/plátno, rozměr 65 x 45 cm, značeno a datováno vpravo dole, autorsky popsáno na zadní straně, původní olištování
zobrazeno: 11379x
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
285 000 Kč
Účastníci: 20
Příhozy: 69