Josef Jíra
Bejrút I.
Id: 277702
kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 48 x 38 cm, značeno, popsáno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
zobrazeno: 2306x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
21 500 Kč