Josef Jíra
Bez názvu
Id: 254731
barevná litografie/papír, rozměr tisku cca 20,5 x 30 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, zaskleno, oděrky na rámu
zobrazeno: 1454x
Vyvolávací cena:
600 Kč
21 000 Kč
Příhozy: 78