Josef Jíra
Bouřlivé pobřeží, Balt
Id: 484201
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 41 x 59 cm, značeno, datováno a popsáno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 1883x
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
70 000 Kč
Příhozy: 53