Josef Jíra
Boží muka, Beránek - konvolut dvou ks
Id: 449410
Boží muka: kolorovaná suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 12 x 10,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno Beránek: kolorovaná suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 11 x 8,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 4587x
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
10 600 Kč