Josef Jíra
Cesta do kostela
Id: 34203
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 34 x 53 cm, signováno vpravo dole, datováno 60, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
zobrazeno: 3620x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
46 000 Kč
Příhozy: 56