Josef Jíra
Chatka na samotě
Id: 40703
akvarel/karton, rozměr ve výřezu 42 x 59 cm, signováno vpravo dole, datováno 59, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
zobrazeno: 2375x
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
7 000 Kč