Josef Jíra
Deštivý den v Krkonoších
Id: 1108
olej/plátno, rozměr 50 x 60 cm, signováno vpravo dole J. JÍRA, datováno 98, na zadní straně popis, autorsky olištováno, majitel získal přímo v ateliéru autora
zobrazeno: 10350x
Vyvolávací cena:
35 000 Kč
74 000 Kč