Josef Jíra
Dívka s motýlem
Id: 170115
suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 12,5 x 9,5 cm, signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno
zobrazeno: 2300x
Vyvolávací cena:
600 Kč
5 500 Kč