Josef Jíra
Dušičky v Kristiánově
Id: 291702
olej/plátno, rozměr 65 x 90 cm, značeno, popsáno a datováno vpravo dole, původní autorské olištování, stav viz foto
zobrazeno: 8491x
Vyvolávací cena:
10 000 Kč
275 000 Kč
Účastníci: 25
Příhozy: 106