Josef Jíra
Dvojí setkání u lesa
Id: 324801
olej/karton, rozměr 40 x 50 cm, značeno a datováno vpravo dole, popsáno na zadní straně, zaskleno, oděrky na rámu
zobrazeno: 1589x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
36 000 Kč