Josef Jíra
Egypt
Id: 378304
kombinbovaná technika/olej/lepenka/textil, rozměr 43 x 54 cm, značeno, popsáno a datováno vpravo dole, na zadní straně původní popis včetně věnování Josefu Kemrovi, zaskleno, oděrky na rámu
zobrazeno: 9437x
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
165 000 Kč
Příhozy: 123