Josef Jíra
Enciány na Zlatém návrší
Id: 263501
olej/plátno, rozměr 70 x 80 cm, značeno vpravo dole s datací, popsáno na zadní straně, oděrky na rámu
zobrazeno: 15556x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
230 000 Kč
Účastníci: 30
Příhozy: 91