Josef Jíra
Golgota
Id: 313707
kolorovaný lept/papír, rozměr ve výřezu 36,5 x 47,5 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 1664x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
30 001 Kč
Příhozy: 55