Josef Jíra
Hlava
Id: 190401
kombinovaná technika/papír, rozměr 57 x 41 cm, signováno a datováno vpravo dole, zaskleno, poškozený rám
zobrazeno: 1965x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
32 000 Kč
Příhozy: 62