Josef Jíra
Houpací koník
Id: 530604
kolorovaná suchá jehla/papír, rozměr listu 9 x 7 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 4970x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
4 850 Kč