Josef Jíra
Jarní maloskalská
Id: 349004
olej/plátno, rozměr 52 x 60 cm, značeno vpravo dole, popsáno na zadní straně blindrámu, oděrky na rámu
zobrazeno: 7288x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
240 000 Kč
Účastníci: 29
Příhozy: 108