Josef Jíra
Jeřáb pod Sněhovem/Vítr
Id: 311303
olej/plátno, rozměr 60 x 70 cm, značeno a datováno vpravo dole, autorsky popsáno na zadní straně, oděrky na rámu
zobrazeno: 8881x
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
320 000 Kč
Účastníci: 26
Příhozy: 108