Josef Jíra
Jerusalemská mosaika
Id: 27617
olej/plátno, rozměr 28 x 64 cm, signováno vpravo dole, autorsky olištováno, majitel získal přímo od autora
zobrazeno: 4966x
Vyvolávací cena:
9 500 Kč
86 000 Kč
Příhozy: 56