Josef Jíra
Jizera
Id: 394801
olej/plátno, rozměr 49 x 65 cm, značeno a datováno vpravo dole, olištováno, přiložen soudněznalecký posudek PhDr. Jana Štíbra
zobrazeno: 5102x
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
220 000 Kč
Účastníci: 18
Příhozy: 127