Josef Jíra
Koníček z dětství
Id: 491801
olej/karton, rozměr 39 x 49 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, přiložen posudek PhDr. Jaromíra Zeminy
zobrazeno: 4766x
Vyvolávací cena:
25 000 Kč
276 000 Kč
Účastníci: 20
Příhozy: 80