Josef Jíra
Konvolut tří kusů
Id: 238802
barevné litografie/papír, rozměr ve výřezu každé 16,5 x 11 cm, vše značeno a datováno, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
zobrazeno: 2354x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
4 850 Kč