Josef Jíra
Kozákovský podzim
Id: 389901
olej/plátno, rozměr 25 x 30 cm, značeno a datováno vpravo dole, autorsky olištováno
zobrazeno: 4132x
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
93 000 Kč
Účastníci: 27
Příhozy: 77