Josef Jíra
Krajina
Id: 260208
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 31 x 43 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 2018x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
9 500 Kč