Josef Jíra
Krajina
Id: 444501
kombinovaná technika/olej/tempera/papír, rozměr ve výřezu 29,5 x 37,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 2497x
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
32 000 Kč