Josef Jíra
Krajina se zabitou sýkorkou
Id: 165502
olej/plátno, rozměr 40 x 50, signováno vpravo dole, datováno, na zadní straně autorský štítek, oděrky na olištování
zobrazeno: 3392x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
50 000 Kč
Účastníci: 24
Příhozy: 60