Josef Jíra
Krejčovská panna
Id: 464707
kolorovaná suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 17,5 x 11,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 2620x
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
4 300 Kč