Josef Jíra
Kristus
Id: 362008
olej/plátno, rozměr malby 18 x 12 cm, značeno a datováno na zadní straně, původní adjustace
zobrazeno: 1851x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
135 000 Kč
Příhozy: 77