Josef Jíra
Křížová cesta
Id: 350002
litografie/papír, rozměr listu 33 x 73,5 cm, značeno a datováno včetně věnování vpravo dole, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 3976x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
29 500 Kč