Josef Jíra
Kytička beránkovi
Id: 1004
litografie/papír, rozměr ve výřezu 14 x 9 cm, signováno vpravo dole tužkou J. Jíra, paspartováno, zaskleno, na zadní straně popis a věnování, z pozůstalosti Josefa Kemra
zobrazeno: 2409x
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
2 000 Kč
4.6.2014, 20:15:00
27.5.2014 | 11:29 | 2 000 Kč |