Josef Jíra
Lavička na Sněhově
Id: 95301
olej/plátno, rozměr 25 x 30 cm, signováno vpravo dole, datováno 95, autorsky olištováno, původní dobrý stav
zobrazeno: 3643x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
80 677 Kč
Příhozy: 93