Josef Jíra
Lipnice
Id: 1126
kombinovaná technika/akvarel/tempera/papír, rozměr ve výřezu 31,5 x 37,5 cm, signováno vlevo dole Josef Jíra, datováno 63, paspartováno, pasparta poškozena, nerámováno, věnování na zadní straně, z pozůstalosti po Josefu Kemrovi
zobrazeno: 3992x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
12 541 Kč