Josef Jíra
Maloskalská lavička
Id: 207201
olej/lepenka, rozměr 35 x 27 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, nově rámováno
zobrazeno: 7350x
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
75 000 Kč
Účastníci: 32
Příhozy: 99