Josef Jíra
Maloskalský ateliér
Id: 388903
olej/karton, rozměr 26 x 34 cm, značeno a popsáno vlevo dole, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu
zobrazeno: 2578x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
72 100 Kč
Účastníci: 26
Příhozy: 56