Josef Jíra
Milenci
Id: 476205
olej/plátno, rozměr 80 x 80 cm, značeno a datováno vpravo dole, popsáno na zadní straně, olištováno
zobrazeno: 8770x
Vyvolávací cena:
25 000 Kč
301 000 Kč
Příhozy: 85