Josef Jíra
Můj betlémek III
Id: 465502
kolorovaná suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 12,5 x 15,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 1032x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
5 070 Kč