Josef Jíra
Na hrázi rybníka
Id: 339502
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 31 x 44 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
zobrazeno: 2147x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
15 500 Kč