Josef Jíra
Na moři
Id: 28205
kresba tužkou/papír, rozměr ve výřezu 19 x 28,5 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole popis, papír poškozen vodou, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 2083x
Vyvolávací cena:
800 Kč
1 200 Kč