Josef Jíra
Náměstí sv. Marka
Id: 479606
olej/karton, rozměr 50 x 65 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu
zobrazeno: 2537x
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
115 000 Kč
Účastníci: 19