Josef Jíra
Obraz s rybou
Id: 295801
olej/plátno, rozměr 53 x 63 cm, značeno a datováno 66 vpravo dole, vlevo dole věnování, původní autorské olištování
zobrazeno: 26949x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
215 000 Kč