Josef Jíra
Opilý Ikarus
Id: 340602
lept/papír, rozměr ve výřezu 35,5 x 28 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
zobrazeno: 2709x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
10 000 Kč