Josef Jíra
Paříž
Id: 377204
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 43 x 64 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
zobrazeno: 2227x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
24 000 Kč
Účastníci: 18